Poniedziałek, 23 maja 2011
Wspólny komunikat w sprawie PIW
Ministerstwo Skarbu Państwa oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mając na uwadze zachowanie 65-letniego dorobku wydawnictwa, od jesieni ubiegłego roku prowadzą proces zmian w formule działalności Państwowego Instytutu Wydawniczego. Proces ten ma na celu rozwiązanie problemów ekonomicznych tej instytucji, przy równoczesnej dbałości o zachowanie jej dorobku w postaci m.in. zbiorów oraz posiadanych przez przedsiębiorstwo praw do publikacji. Wszystkie działania, w tym terminy i etapy procesu, są jasno określone w odpowiednich aktach prawnych oraz w przyjętym w grudniu ubiegłego roku harmonogramie.Decyzja o zmianach w formule działalności Państwowego Instytutu Wydawniczego zapadła jesienią ubiegłego roku, a formalne rozpoczęcie całego procesu ogłoszono w grudniu 2010 roku. Przesłankami do wprowadzania zmian w PIW są:- trudna sytuacja ekonomiczno-finansowa: - poziom zobowiązań i rezerw przekraczających ponad 10 mln zł, w tym 7 mln zł zobowiązań (z czego ok. 40% to zobowiązania przeterminowane) i problemy związane z ich regulowaniem …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 567 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się