Wtorek, 7 lutego 2017
Bogumił Paszkiewicz i jego 69 limeryków
"Cwana panienka z Juraty" to tytuł zbioru "69 limeryków freewolnych", których autorem jest Bogumił Paszkiewicz, o którym czytamy w nocie od wydawcy: "dziennikarz, wydawca, lubi ludzi, kocha książki, uwielbia jazz?, a jego tom jest "debiutem książkowym, co oznacza, że autor wprawdzie młody, ale stary świntuch".  Tak to jest zazwyczaj w przypadku limeryków.  Promocja książki odbyła się w poniedziałek 30 stycznia w wypełnionej po brzegi sali warszawskiego Klubu Księgarza.  Zbiór limeryków ukazał się nakładem wydawnictwa Iskry, którego prezes Wiesław Uchański przepraszał obecnych za treść książki, obwiniając za to Dorotę Koman, redaktorkę tomu.  - Namówili mnie razem z autorem, a jak przegapiłem i wydałem ten tomik - mówił. I teraz wypada mi przed państwem świecić oczami i powiedzieć zgodnie z obyczajem "bardzo przepraszam". Ale zdumiało mnie nie samo to wydanie, ale i dzisiejsze spotkanie. To że będzie je prowadził pan Jerzy Kisielewski, przesławny skandalista, to mnie w ogóle wzruszyło, ale że święta Krystyna Czubówna będzie …
Wyświetlono 25% materiału - 153 słów. Całość materiału zawiera 615 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się