Poniedziałek, 5 marca 2018
X Aukcja Książek i Grafiki w antykwariacie Lamus
Janusz Miliszkiewicz, znany ekspert rynku sztuki, zapowiada X Aukcję Internetową i Korespondencyjną Książek i Grafiki, jaka odbędzie się 17 marca w warszawskim antykwariacie Lamus. Jak informuje w artykule zatytułowanym „Ulotki patriotyczne cenne jak sztabki złota” zamieszczonym w cyklu „Moja kolekcja” w „Rzeczpospolitej” z 1 marca, podczas aukcji będą licytowane druki dotyczące historii Polski, z tym związane z wydarzeniami z lat 1918-1939. Katalog aukcji zawiera 450 pozycji i jest dostępny na stronie www.lamus.pl. W artykule czytamy, że „ceny wywoławcze są względnie niskie, ponieważ nawet drobiazgi to aukcyjne pewniaki. Wiadomo, że wzbudzą zainteresowania kolekcjonerów”. W podtytule artykułu czytamy: „w roku stulecia odzyskania niepodległości niewielkim kosztem można stworzyć zbiór ilustrujący sukcesy odrodzonej …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 439 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się