Czwartek, 15 listopada 2012
Zaproszenie na spotkanie z podróżnikami


Zespół „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” zaprasza na ogłoszenie piątej edycji konkursu na najlepsze przewodniki turystyczne i publikacje kartograficzne „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”.

Konferencja prasowa odbędzie się 16 listopada o godz. 11.00 podczas Warszawskich Targów Turystycznych „Podróże” na Stadionie Narodowym (Sala Londyn B).

W programie:

• Beata i Paweł Pomykalscy, laureaci Nagrody Magellana za 2011 rok za „Przewodnik po Bośni i Hercegowinie” opowiedzą o swojej miesięcznej podróży tym razem po Serbii. Celem ich wyprawy było bowiem zebranie materiałów i zrobienie fotografii do pierwszego przewodnika po tym kraju stworzonego przez polskich autorów.

• Tomasz Prange-Barczyński, znawca win, krytyk winiarski i dziennikarz, opowie o tym, z jakimi przewodnikami najlepiej podróżuje mu się po świecie.

Spotkanie poprowadzi Piotr Dobrołęcki, redaktor naczelny “Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”.

Informacje o konkursie dostępne są na stronie: www.najlepsze-przewodniki.pl/konkurs

Kontakt z organizatorem konkursu:
Magazyn Literacki KSIĄŻKI
ul. Mazowiecka 6/8 pok. 416
00-048 Warszawa
tel. (22) 828 36 31
www.najlepsze-przewodniki.pl

Patronami medialnymi Nagrody Magellana najlepsze przewodniki turystyczne i publikacje kartograficzne są: „Kontynenty”, miesięcznik „Podróże”, podróże.pl, serwis dziennik turystyczny.pl, Mediteran.pl oraz księgarnia podróżnicza Litery w Podróży. 
                       
                                           

 
 

 

 

 

 

 

  

 

Podaj dalej