Czwartek, 18 października 2018
I tom oczekiwanej serii już w Polsce
Pasjonujące eksperymenty, nowe technologie i podróże – to świat młodych bohaterów serii „Explorer Academy", autorstwa Trudi Trueit, osadzony w fantastycznych i bardzo inspirujących realiach. Przygody Cruza Coronado – ambitnego nastolatka – podbiły serca młodych czytelników w Stanach Zjednoczonych. Powieść powstała we współpracy z naukowcami i podróżnikami National Geographic. Książką zainteresował się James Cameron mówiąc, że „zainspiruje kolejne pokolenie ciekawych świata dzieci do zagłębienia się w naszą rzeczywistość i odkrycia niezwykłego”. A Rafał Kosik, uwielbiany w Polsce autor serii dla dzieci i młodzieży „Felix, Net i Nika” oraz „Kuba i Amelia” uznał, że „historia została opowiedziana ciekawie, a jednocześnie mądrze, bez uproszczeń i infantylizacji”. „Explorer Academy” nazwał „wymarzoną lekturą dla współczesnego młodego czytelnika”. Dwunastoletni Cruz Coronado opuszcza rodzinne Hawaje, by rozpocząć naukę w wyjątkowej szkole – Akademii Odkrywców, która zamiast typowych zajęć oferuje przygody i ciekawe doświadczenia. Pierwszy tom serii – „Tajemnica Mgławicy" – wprowadza …
Wyświetlono 25% materiału - 144 słów. Całość materiału zawiera 577 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się