Czwartek, 26 sierpnia 2010
Wspólna inicjatywa FRSI i ISP
14 września w Warszawie, pod hasłem „Lokalne biblioteki jako centra edukacji obywatelskiej”, odbędą się obrady "okrągłego stołu" środowiska bibliotekarskiego. Pomysłodawcami i organizatorami tej inicjatywy są: Instytut Spraw Publicznych oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. „Okrągły stół bibliotekarzy” będzie spotkaniem konsultacyjno-warsztatowym poświęconym celom i metodom działań z zakresu nieformalnej edukacji obywatelskiej prowadzonych w lokalnych bibliotekach publicznych. Uczestniczący w nim bibliotekarze, występując w roli ekspertów, poddadzą dyskusji rozwiązania w tym zakresie pochodzące zza granicy i zastanowią się, jak je przenieść na polski grunt. Stworzeniu odpowiedniej atmosfery do dyskusji będą sprzyjały zaproponowane metody pracy i odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni. „Okrągły stół bibliotekarzy” jest jednym z etapów projektu „Lokalne biblioteki jako centra edukacji obywatelskiej w Europie” realizowanego przez Fundację Instytut Spraw Publicznych dzięki wsparciu finansowemu Robert Bosh Stiftung oraz Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W ramach projektu, w dniach 17-18 maja br., zostało zorganizowane międzynarodowe seminarium eksperckie, poświęcone wymianie doświadczeń w prowadzeniu działań z zakresu edukacji obywatelskiej przez animatorów z różnych części Europy. Rezultatem całego przedsięwzięcia będzie wydanie podręcznika dobrych praktyk, skierowanego do środowisk bibliotekarskich i opracowanego przy współpracy ich przedstawicieli. Przyniesie on świeże spojrzenie na zagadnienie nieformalnej edukacji obywatelskiej prowadzonej w lokalnych społecznościach …
Wyświetlono 25% materiału - 186 słów. Całość materiału zawiera 747 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się