Wtorek, 5 lutego 2008
Targi Wydawców Katolickich zaczynają się za osiem tygodni
Do udziału w 14. Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 28-30 marca, zgłosiło się już 80 wystawców. – Istnieje jeszcze ostatnia szansa przyjęcia dodatkowych zgłoszeń – mówi ks. Marek Otolski MIC, dyrektor Targów i prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich – ale pod warunkiem, że otrzymamy je przed zakończeniem prac redakcyjnych nad katalogiem targowym czyli do połowy lutego. Jest kilku wydawców, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach Targów, a dotychczas się nie zgłosili. Jednak ich brak z pewnością nie będzie decydować o obrazie segmentu publikacji katolickich. Warto przy tym podkreślić, że w tym roku kilku wydawców, a wśród nich: Księgarnia św. Wojciecha, Edycja św. Pawła czy kielecka Jedność, zamówiło większe powierzchnie wystawiennicze niż w poprzednich latach, co dobrze rokuje na przyszłość. 14. edycję Targów objął swoim patronatem ks. arcybiskup Kazimierz Nycz, metropolita …
Wyświetlono 25% materiału - 131 słów. Całość materiału zawiera 524 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się