Wtorek, 4 lutego 2003
W piątek 31 stycznia na konferencji prasowej w Centrum Prasowym PAI zaprezentowano oficjalnie nowy serwis internetowy Polskiej Akcji Humanitarnej, do którego stworzenia przyczynił się lider na rynku podręczników do nauki języka angielskiego - Pearson Education. Nowy serwis - "Pomagamy w angielskim" - jest dostępny pod adresem http://angielski.pomagamy.pl. W konferencji udział wzięli: Janina Ochojska, prezes Polskiej Akcji Humanitarnej, Konrad Pruszyński - wolontariusz PAH, koordynator projektu "Pomagamy w angielskim" oraz Anna Augustowska, Alicja Majorek i Marcin Wojtalik z Pearson Education Polska. "Pomagamy w angielskim" nie jest nie jest kursem języka angielskiego w ścisłym tego słowa znaczeniu …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 376 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się