Czwartek, 13 czerwca 2024
Zachęcamy do reklamowania się w serwisie

Serwis Rynek-ksiazki.pl gromadzi coraz większe grono czytelników zainteresowanych szybką, aktualną informacją na temat branży wydawniczej. Bezpłatny newsletter z aktualnościami z rynku książki wysyłany jest codziennie od poniedziałku do piątku do naszych subskrybentów.

Dla naszych czytelników przeszukujemy internet, przekładamy na zrozumiały język zawiłe komunikaty, wybieramy najważniejsze informacje i przesyłamy im wprost na maila.

Rynek-ksiazki.pl to największy w Polsce bank danych o rynku wydawniczym (dotychczas zamieszczono w nim ponad 66 tys. artykułów, 13 tys. recenzji). W 2023 roku odnotowaliśmy 22,8 mln odwiedzin!

 

Najlepsze źródło, czyli branżowy CNN

– uważa Mariusz Mączyński, dyrektor promocji w Oficynie Edukacyjnej Krzysztof Pazdro

Na Wasze ręce składam gratulacje i podziękowania za piętnaście lat codziennej, rzetelnej informacji o rynku książki. Za piętnaście lat ważnych wiadomości, ciekawych recenzji, ważkich analiz.

Codziennie w okolicy 11.30 jestem podekscytowany, co interesującego, tym razem, przyniesie Newsletter.

Zapewne trudno byłoby zliczyć o ilu książkach, o ilu autorach, wydawcach, drukarzach, księgarzach pisaliście. Stworzyliście swoistą Encyklopedię lub Leksykon wydawniczy.
Raz jeszcze gratulacje i wdzięczność

– przekazał Rafał Skąpski, prezes Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek.

Magazyn Press i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów ogłosiły ranking Top Marka. Najsilniejszym medialnie brandem wśród polskich wydawnictw książkowych jest Wydawnictwo Znak.

Wskazano również media, które pisały najczęściej o naszej branży. Wśród portali internetowych wymieniony jest nasz serwis!

 

Zachęcamy do zamieszczenia reklam i informacji handlowych.

Koszt umieszczenia informacji o nowości wydawniczej wynosi 150 zł netto.

Szczegółowe informacje TUTAJ

kontakt: redakcja@biblioteka-analiz.pl

 

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter [formularz po prawej stronie]

 

Podaj dalej