Poniedziałek, 10 września 2018
Ankiety do 10 września
Biblioteka Analiz już po raz 21. realizuje swój sztandarowy projekt „Rynek książki w Polsce”. Przedstawimy w nim – jak co roku – informacje o polskich wydawnictwach, w tym także ranking firm wydawniczych. O pozycji w rankingu decyduje przychód firmy ze sprzedaży książek za rok 2017. Zachęcamy wydawnictwa do udziału badaniu.

Ankieta do pobrania >>>RKP 2018 ankieta

Zainteresowanych prosimy o kontakt: ewa@biblioteka-analiz.pl

Uaktualniona edycja rocznika „Rynek książki w Polsce” ukaże się na początku 2019 roku. W pięciu tomach (poświęconych osobno wydawnictwom, dystrybucji, poligrafii, postaciom branży wydawniczej oraz targom i instytucjom) przedstawiony zostanie aktualny stan poszczególnych sektorów rynku wydawniczego.
„Rynek książki w Polsce” jest najbardziej obszerną i szczegółową pozycją podsumowującą branżę wydawniczo-księgarską. Staramy się na bieżąco analizować rynek książki we wszystkich jego aspektach – od produkcji papieru po dystrybucję gotowej książki do rąk czytelnika.
„Rynek książki w Polsce” powstaje we współpracy z wydawcami, księgarzami, dystrybutorami, poligrafami i producentami papieru, jest rzetelnym źródłem wiedzy o branży wydawniczo-księgarskiej.
 
Autor: (ET)