środa, 23 kwietnia 2008
Pierwszy etap utworzenia holdingu wokół PW Rzeczpospolita do końca września
Wiedza Powszechna, Składnica Księgarska i Dom Słowa Polskiego oraz Polskie Wydawnictwo Muzyczne i Wydawnictwa Naukowo-Techniczne wejdą w skład holdingu wokół PW Rzeczpospolita. W grupie wydawniczej znajdą się więc wydawnictwa specjalistyczne, drukarnia i hurtownia książek co umożliwić ma kompleksową działalność w sektorze wydawniczym.  „Celem utworzenia grupy będzie organizacja podmiotu, który z jednej strony będzie bardziej konkurencyjny niż poszczególne spółki osobno, co pozwoli zracjonalizować koszty i lepiej wykorzystać posiadany majątek, a z drugiej strony doprowadzi do sprawnej prywatyzacji kilku spółek Skarbu Państwa" - czytamy w komunikacie nadesłanym przez PW Rzeczpospolita. „Oprócz tego holding pełnił będzie …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 369 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się