Piątek, 11 marca 2011
Teraz iPad, wkrótce tablet na Androidzie
„8 marca e-Kiosk uruchomił dystrybucję publikacji na nowy czytnik przeznaczony dla tabletu firmy Apple – iPada” – poinformowała firma w swoim komunikacie. Dzięki udostępnieniu e-Kiosk Readera w wersji dla iPada czytelnicy prasy zyskają możliwość czytania ponad 200 tytułów na iPadzie. „Szacuje się wprawdzie, że w rękach polskich użytkowników jest póki co ok. 20 tys. urządzeń tego typu, tym niemniej duża część posiadaczy iPadów jest zainteresowana czytaniem na nich publikacji prasowych i książkowych (w zależności od kraju i innych czynników jest to między 41 a 81 proc. w przypadku prasy i 66-97 proc. w przypadku e-booków*)” - czytamy. „Zainteresowanie czytaniem prasy na iPadzie jest ogromne” – mówi KrzysztofKrala, wiceprezes e-Kiosk S.A., odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki. „Od …
Wyświetlono 25% materiału - 115 słów. Całość materiału zawiera 460 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się