Wtorek, 6 czerwca 2017
Must Have

„Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć” wydane przez Egmont otrzymały znak jakości must have. Książka Alicji Budzyńskiej i Katarzyny Olech-Michałowskiej z ilustracjami Agaty Raczyńskiej została wyróżniona Decyzją Rady Ekspertów, w skład której wchodzą przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa, w plebiscycie must have 2017 organizowanym przez Łódź Design Festival.
To druga nagroda must have dla książki ART EGMONT, wyróżnieniem must have 2016 uhonorowano „Cuda wianki” Marianny Oklejak.

must have to plebiscyt, w którym wyróżnia się najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu proponować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć.  http://www.musthave.lodzdesign.com/

Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć to piękna książka o pięknie stroju! czyli historia mody w pigułce, dla młodszych i starszych! Stroje różnych kultur i epok od starożytności po czasy najnowsze. Ubrania, dodatki, trendy, style, fryzury, bufki, żaboty, desenie. Od tematów ogólnych po detale wspaniałych kreacji. Od szat królewskich po modę najbardziej znanych subkultur… Jak wyglądały i co nosiły największe ikony mody, jak prezentują się ubrania najsłynniejszych projektantów i co to jest haute couture, wszystko to znajduje się w tej różnorodnej i pełnej kolorów książce! Dla czytelników w każdym wieku!
Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć
Projekt: Alicja Budzyńska, Katarzyna Olech-Michałowska, Agata Raczyńska
www.egmont.pl
ART EGMONT

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 7 października w trakcie uroczystej gali odbywającej się w trakcie Łódź Design Festival (3-8.10.2017). Wyróżnione produkty będzie można obejrzeć na wystawie must have towarzyszącej tegorocznej edycji Festiwalu, w Centrum Festiwalowym ART_Inkubator na Tymienieckiego 3, w dniach 3-8 października.

Podaj dalej