Poniedziałek, 14 listopada 2016
Wręczono Nagrodę im. Józefa Mackiewicza
Tradycyjnie 11 listopada w Święto Niepodległości w Domu Literatury w Warszawie odbywa się uroczystość wręczenia Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza. Nagroda została ustanowiona w 2000 roku, po raz pierwszy przyznano ją dwa lata później. Zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną, a ponadto złoty medal z podobizną Józefa Mackiewicza oraz cytatem "Jedynie prawda jest ciekawa". Tegoroczna laureatką Nagrody została Joanna Siedlecka, którą uhonorowano za książkę "Biografie odtajnione - z archiwów literackich bezpieki". Podczas uroczystości sekretarz Kapituły Stanisław Michalkiewicz podkreślał, że eseistka i reportażystka została doceniona …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 330 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się