Wtorek, 27 maja 2003
W trakcie konferencji prasowej podczas 48. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie wystąpiła Magdalena Vodopija, dyrektor Targów Książki w Puli. Przedstawiła Targi Książki w Puli, a także istniejące od 26 lat Targi Książki INTERLIBER w Zagrzebiu. Obie te imprezy są wspierane przez Wspólnotę Wydawców i Księgarzy Chorwacji. Tegoroczne - dziewiąte z kolei Targi Książki w Puli mają trwać aż 11 dni, od 3 do 13 grudnia. Zamiarem organizatorów jest zaproszenie polskich wydawców i autorów. Jak powiedziała dyr. Magdalena Vodopija, w planie jest zaproszenie Polski, aby w jednej z następnych edycji była gościem …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 367 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki