Poniedziałek, 31 grudnia 2007
I Międzynarodowe Targi Książki i Poligrafii 2008
Impreza odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2008 roku w kompleksie wystawienniczym w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym przy ul. Podpromie w Rzeszowie. Targi są imprezą adresowaną do profesjonalistów działających m.in. w branżach: wydawniczej, dystrybucji książek, księgarskiej, drukarskiej, papierniczej, reklamowej, graficznej. Wystawcy podczas Międzynarodowych Targów Książki i Poligrafii w Rzeszowie będą mogli zaprezentować urządzenia do składu tekstu, maszyny i urządzenia do reprodukcji, sprzęt i przygotowalnia form drukowych, maszyny drukujące, maszyny i urządzenia introligatorskie, maszyny i urządzenia do poligraficznej produkcji opakowań, maszyny do druku etykiet, maszyny do foliowania i lakierowania, maszyny do przetwarzania i produkowania materiałów poligraficznych, podzespoły i usługi …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się