Wtorek, 15 listopada 2011
Wszechstronna oferta dla wydawców i drukarni
Jak informuje firma Zing, jeden z czołowych dystrybutorów papierów do druku książek, w dniach 3-6 listopada na jej stoisku na 15. Targach Książki w Krakowie gościli wydawcy, przedstawiciele drukarni oraz print managerowie, gdzie mogli zapoznać się z najnowszą ofertą papierów książkowych i materiałów do oprawy. Stoisko odwiedziło kilkudziesięciu wydawców i drukarzy zainteresowanych nowościami w ofercie oraz liczne grono odwiedzających. Oferta firmy Zing skierowana jest do wydawców i drukarni dziełowych i obejmuje znane na rynku od lat papiery wolumenowe niepigmentowane (Creamy, Creamy Hi Bulk, Novel, Norbook, Bulky) oraz pigmentowane (Lux Cream, Classic, Norset). Od czasu wprowadzenia w marcu 2010 roku niepowlekanych papierów wolumenowych do oferty Zing liczba tytułów wydawanych na papierach Zing rośnie z miesiąca na miesiąc. Prezentowana oferta obejmowała także papiery powlekane drzewne i bezdrzewne oraz różnorodne materiały do oprawy książek. Tegoroczną „targową” nowością były okleiny introligatorskie Imitlin i Poliwrap wprowadzone do …
Wyświetlono 25% materiału - 142 słów. Całość materiału zawiera 568 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się