Poniedziałek, 20 października 2014
Kultowi bohaterowie powracają... w kolekcji gadżetów
Najdłużej ukazująca się polska seria komiksowa ciągle zachwyca i cieszy kolejne pokolenia. Wydania „Tytusa, Romka i A’Tomka” możemy kolekcjonować od 1957 roku aż do dziś. Teraz fani kultowej serii komiksów autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego, mogą kupić w Empiku praktyczne przedmioty – na przykład koszulki, kubki termiczne czy podkładki pod laptopa – z nadrukiem wybranych scen z udziałem trójki tych bohaterów. Kolekcja jest sentymentalnym uzupełnieniem komiksu obecnego na półkach Empiku od lat.  Kolejne księgi komiksu (do tej pory ukazało się ich w sumie 31), opowiadają o przygodach człekokształtnej małpy – Tytusa de Zoo i jego wiernych …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 381 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?