Poniedziałek, 20 października 2014
Kultowi bohaterowie powracają... w kolekcji gadżetów
Najdłużej ukazująca się polska seria komiksowa ciągle zachwyca i cieszy kolejne pokolenia. Wydania „Tytusa, Romka i A’Tomka” możemy kolekcjonować od 1957 roku aż do dziś. Teraz fani kultowej serii komiksów autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego, mogą kupić w Empiku praktyczne przedmioty – na przykład koszulki, kubki termiczne czy podkładki pod laptopa – z nadrukiem wybranych scen z udziałem trójki tych bohaterów. Kolekcja jest sentymentalnym uzupełnieniem komiksu obecnego na półkach Empiku od lat.  Kolejne księgi komiksu (do tej pory ukazało się ich w sumie 31), opowiadają o przygodach człekokształtnej małpy – Tytusa de Zoo i jego wiernych …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 381 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki