Poniedziałek, 20 października 2014
Kultowi bohaterowie powracają... w kolekcji gadżetów
Najdłużej ukazująca się polska seria komiksowa ciągle zachwyca i cieszy kolejne pokolenia. Wydania „Tytusa, Romka i A’Tomka” możemy kolekcjonować od 1957 roku aż do dziś. Teraz fani kultowej serii komiksów autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego, mogą kupić w Empiku praktyczne przedmioty – na przykład koszulki, kubki termiczne czy podkładki pod laptopa – z nadrukiem wybranych scen z udziałem trójki tych bohaterów. Kolekcja jest sentymentalnym uzupełnieniem komiksu obecnego na półkach Empiku od lat.  Kolejne księgi komiksu (do tej pory ukazało się ich w sumie 31), opowiadają o przygodach człekokształtnej małpy – Tytusa de Zoo i jego wiernych …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 381 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się