Piątek, 9 stycznia 2009
Oszust podszył się pod wydawnictwo
Od 5 grudnia pod adresem www.1rtv.pl działała strona wirtualnego sklepu ze sprzętem elektronicznym, która, pod hasłem „Poświąteczna wyprzedaż” oferowała dobrej jakości sprzęt po bardzo niskich cenach – nawet 70 proc. niższych niż u konkurencji. Właścicielem sklepu okazała się nieistniejąca firma Albatros Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W jej internetowej witrynie, w działach takich jak „Pomoc” czy Informacja, nie umieszczono żadnych danych kontaktowych do właściciela lub osób obsługujących sklep. Natomiast w jego regulaminie znalazły się dane teleadresowe ale bez numeru NIP. Ponadto reklamy e-sklepu ukazywały się w „Fakcie” i „Super Expresie”. Łączna wartość wszystkich zamówionych …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 387 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?