Piątek, 25 lipca 2014
Fundacja założona przez twórców Chomikuj.pl dostała ponad 12 tysięcy złotych z odpisu podatkowego „1%” za rok 2013. W ubiegłym roku BookWatch.pl informował o uzyskaniu przez założoną przez twórców Chomikuj.pl fundację „Społeczeństwo” statusu Organizacji Pożytku Publicznego, uprawniającego do ubiegania się o odpis 1% z podatku PIT. Kierownictwo fundacji, której przewodniczącym rady nadzorczej jest założyciel Chomikuj.pl Mariusz Truszkowski, główną akcję reklamową przeprowadziło przy udziale strony Chomikuj.pl, gdzie wiosną 2013 roku trwała intensywna kampania reklamowa fundacji, i skąd ściągnąć można było program do rozliczenia podatku (oczywiście ze wskazaną w odpowiednim miejscu Fundacją „Społeczeństwo” jako beneficjentem 1%). Była …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 379 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się