Poniedziałek, 23 maja 2011
Obchody, prywatyzacje i obawy
Najstarsza polska organizacja związkowa i jedna z najstarszych w Europie, czyli Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Poligraficznego, obchodziła jubileusz 140-lecia. Uroczystości rocznicowe odbyły się w sobotę 21 maja w warszawskiej siedzibie NOT pod honorowym patronatem Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego, oraz Ministerstwa Gospodarki. Odczytano list od prezydenta RP, który „wszystkim polskim drukarzom” życzył „satysfakcji z wykonywanej pracy”, a także list Tadeusza Chęsego, przewodniczącego Sekcji Poligrafów Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. Gratulacje i życzenia złożyli osobiście zagraniczni goście z sekcji „Graphical” międzynarodowej organizacji związkowej UniEuropa, a także działacze związkowi z Węgier i Słowenii, a także z Rosji, którą reprezentował Aleksander Puszkarew, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Kultury, liczącego 500 tys. członków, w tym …
Wyświetlono 25% materiału - 111 słów. Całość materiału zawiera 446 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się