Wtorek, 13 września 2005
Biblioteka Analiz razy 150 To już 150. numer Biblioteki Analiz. Powiem szczerze, zakładając pismo w 2000 roku nie spodziewałem się, że przetrwa ono tak długo, będzie miało tylu odbiorców i przyciągnie tak wielu znakomitych autorów. Początkowo miał to być informacyjny biuletyn o objętości ośmiu stron, odbijany na powielaczu dla grupy co najwyżej kilkunastu prenumeratorów. Przez ponad rok pismo tworzyły praktycznie trzy osoby, poza mną - Joanna Hetman i Piotr Dobrołęcki. Sam wieczorami składałem tekst, Joanna robiła korektę. Pierwszy numer, zgodnie z założeniem, miał osiem stron, drugi i trzeci już po 12, a czwarty - 20. Z odbijania kartek na ksero zrezygnowałem jeszcze przed ukazaniem się pierwszego numeru, okazało się bowiem, że zanim jeszcze pismo powstało, liczba prenumeratorów była tak duża, że bardziej opłacalny był druk cyfrowy. Przez długi czas drukowaliśmy na risografie w firmie Bel Studio, potem na nowocześniejszych maszynach w drukarni Sowa, a obecnie w Drukarni Cyfrowej WSiP. Zapewne wielu czytelników pamięta, gdyż większość prenumeratorów jest z nami od pierwszych numerów, …
Wyświetlono 25% materiału - 162 słów. Całość materiału zawiera 648 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się