środa, 15 lutego 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2005"
Centrala Handlu Zagranicznego Ars Polona S.A. 03 - 933 Warszawa, ul. Obrońców 25 tel. (022) 509 86 09, fax (022) 509 86 10 http://www.arspolona.com.pl, e-mail arspolona@arspolona.com.pl Przedsiębiorstwo powstało w 1953 roku i przez wiele lat było głównym eksporterem i importerem książek oraz czasopism w Polsce. Na początku lat 90. powstało wiele firm konkurencyjnych i quasi - monopolistyczna pozycja Ars Polony zaczęła słabnąć, jednak począwszy od 1999 roku firma ponownie próbuje odzyskać rynek. Ars Polona od lat organizuje Międzynarodowe Targi Książki oraz – na jesieni, a ostatnio zimą – Krajowe Targi Książki (przychody z nich stanowiły tradycyjnie ok. 25 proc. obrotów spółki). W stałej ofercie firma ma książki ponad stu wydawnictw z całego świata i blisko 1 500 stałych odbiorców (bibliotek, szkół, placówek naukowych i uniwersyteckich, banków i instytucji finansowych). Ars Polona specjalizuje się w …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 539 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się