Piątek, 14 lutego 2020

Wydawnictwo Dwukropek przygotowało akcję, w której czytelnicy mogą pomóc spełniać dziecięce marzenia. Pierwsze 50 osób, które wpłaci minimum 35 zł na konto Fundacji Mam Marzenie w specjalnym poście wydawnictwa na Facebooku, otrzyma od wydawnictwa wyjątkowy Dwukropkowy kubek!

– Oczywiście, zachęcamy do wpłat większych kwot – mówi Lucyna Rurarz z wydawnictwa Dwukropek. – Zasada jest prosta, a cel szczytny! Na pierwszych 50 darczyńców czekają wspaniałe kubki.

Do akcji można włączyć się na tej stronie: https://www.facebook.com/wydawcadwukropek/posts/2646554915460913

  • Kliknij ‘Przekaż datek’ poniżej.
  • Aby ułatwić zadanie, prześlij w wiadomości prywatnej do Wydawnictwa Dwukropek zrzut ekranu/potwierdzenie dokonania wpłaty
  • Cierpliwie czekaj, aż otrzymasz od wydawnictwa potwierdzenie, czy Twoja wpłata mieści się w pierwszej 50! A jeśli znajdziesz się poza listą pierwszych 50 darczyńców to nie martw się, bo… właśnie pomogłeś spełnić jakieś dziecięce marzenie!

Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość

Marka wydawnictwa „Dwukropek” należy do Grupy MAC S.A., która od 30 lat wydaje podręczniki, materiały edukacyjne, a od 2015 roku również książki do czytania dla dzieci.

www.dwukropek.com.pl

 

Autor: Dwukropek