Czwartek, 15 lutego 2007
Bezpłatny udział w Targach Książki w Lipsku
Centrum Informacji o Książce Niemieckiej przedstawia ofertę niemieckiej Sekcji Mniejszych Niezależnych Wydawców (AkV) w Boersenverein (Związek Wydawców i Księgarzy Niemieckich) dla wydawców z Polski: bezpłatny udział na wspólnym stoisku AkV na Targach Książki w Lipsku, 22-25 marca 2007 roku. Niniejszy projekt ma na celu nawiązanie kontaktów między mniejszymi niezależnymi wydawcami z Niemiec i Polski.Dwóm mniejszym niezależnym wydawnictwom polskim oferujemy zaprezentowanie własnego dorobku wydawniczego na kolektywnym stoisku AkV na Targach Książki w Lipsku. AkV przejmuje koszty za powierzchnię wystawienniczą (jeden element wystawienniczy). Koszty podróży i transportu książek oraz noclegi są dofinansowane przez AkV w wysokości 200 euro. Pozostałą sumę opłaca zainteresowane wydawnictwo. O udziale decyduje …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 417 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się