Poniedziałek, 19 lutego 2018
Nowe wydawnictwo z Gdańska
Dziwny Pomysł – to nazwa nowego projektu wydawniczego z Gdańska. Choć wydawnictwa niszowe i niezależne kojarzą się zwykle z literaturą przeznaczoną dla wąskiej grupy odbiorców, Dziwny Pomysł chce dotrzeć z ofertą do szerokiego grona czytelników, a zwłaszcza do dzieci i młodzieży. Kilka słów o pomyśle Dziwny Pomysł zrodził się w 2017 roku w głowie Joanny Barbary Bernat – tłumaczki języka norweskiego, która postanowiła przenieśćna polski rynek wydawniczy swoje doświadczenia zdobyte w ciągu 10 lat pracy w norweskim wydawnictwie Vigmostad Bjørke. Jej celem jest udostępnienie polskiemu czytelnikowi książek – głównie skandynawskich i …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 364 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki