Piątek, 22 kwietnia 2022
Empik wskazuje, że najpopularniejsza opcja dostawy zamówień z Empik.com, czyli odbiór produktów w salonach stacjonarnych, jest jednocześnie najbardziej ekologiczna spośród dostępnych. Już teraz ponad 80 proc. takich zamówień trafia do klientów bez kartonowych opakowań i wypełniaczy. Takie ekodostawy obejmują produkty oferowane bezpośrednio przez Empik.com – książki, muzykę, filmy, zabawki i część artykułów z kategorii sport, motoryzacja i AGD. Należy zaznaczyć, że darmowa opcja dostawy do salonu bez opakowania nie dotyczy produktów oferowanych na Empik Marketplace. Do końca roku Empik planuje rozszerzyć opcję wysyłki bez opakowania na kolejne kategorie produktów. Obecnie dostawa bez opakowań dotyczy zamówień do czterech sztuk jednocześnie. – Testujemy to rozwiązanie …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 414 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się