Poniedziałek, 13 sierpnia 2018
Zakończył się 7. Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni
Spotkania z popularnymi autorami, zajęcia dla dzieci, bogata oferta książek przygotowana przez blisko 70 wystawców i ogłoszenie programu festiwalu Miasto Słowa – tak wyglądał program siódmego Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego, który odbywał się w Gdyni od 10 do 12 sierpnia. Organizatorem wydarzenia jest miasto Gdynia wspólnie z Muratorem Expo. Partnerem merytorycznym jest spółka Targi Książki.   Namioty wystawiennicze znajdowały się na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego, najpopularniejszym w Gdyni trakcie spacerowym, który rozpoczyna się przy plaży śródmiejskiej i prowadzi do Polanki Redłowskiej. Gdyńskie święto książki otworzyli wspólnie Jacek Oryl, prezes firmy Murator Expo oraz prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.   - Z wielką radością spotykamy się na otwarciu siódmego Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego, imprezy, która całkiem niedawno zagościła w Gdyni, a już ma swoją tradycję. To znakomita okazja, aby w wakacyjnym klimacie, kiedy jest trochę więcej czasu,  sięgnąć po książkę, ale też by wykorzystać Plener i zaopatrzyć się w lektury na cały rok. Nadmorski Plener to także spotkania z autorami, a to wielka uczta dla miłośników książek. Nasza wspólna idea, kiedy ten Plener powstawał, była taka, aby połączyć wakacje, wypoczynek ze świadomością sięgania po książkę i zachęcania do czytania – mówił prezydent Wojciech Szczurek.   - Cieszę się, ze właśnie takie wydarzenie gości w naszym mieście. Dzięki temu, że mamy mnóstwo wystawców i mnóstwo nowych książek, czytelnictwo w Gdyni będzie jeszcze bardziej rosło niż do tej pory. Według mnie to jest bardzo duża wartość Pleneru – podkreślała Natalia Gromow, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni. (na zdjęciu od lewej: Jacek Oryl, Wojciech Szczurek i Rafał Skąpski) Nadmorski Plener Czytelniczy już na stałe wpisał się w program letnich wydarzeń organizowanych …
Wyświetlono 25% materiału - 266 słów. Całość materiału zawiera 1067 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się