Czwartek, 2 marca 2017
W Krakowie bankiet i konferencja naukowa
  Bolesław Faron obchodzi 80. urodziny. Z tej okazji prof. Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, dzisiaj czyli w czwartek 2 marca wydaje bankiet w krakowskim Pałacu Wielopolskich połączony z Ogólnopolską Konferencją Naukową zatytułowaną "Proza dwudziestolecia międzywojennego z dzisiejszej perspektywy". Prof. Bolesław Faron jest literaturoznawcą, krytykiem literackim i publicystą. Urodził się 17 lutego 1937 roku w Czarnym Potoku w powiecie nowosądeckim. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Po ukończeniu studiów był wychowawcą w Internacie ZSZ w Nowej Hucie, a następnie bibliotekarzem w Wyższej Szkole Pedagogicznej, nauczycielem języka polskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Sobieskiego w Krakowie. Od 1959 roku był zatrudniony w WSP jako asystent, starszy asystent, adiunkt, docent, profesor, profesor zwyczajny. W WSP (później Akademia …
Wyświetlono 25% materiału - 119 słów. Całość materiału zawiera 477 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się