Czwartek, 14 marca 2019
Instytut Książki będzie po raz kolejny uczestniczył w targach Livre Paris, które rozpoczynają się w piątek. To największe wydarzenie poświęcone książkom we Francji przyciąga co roku ponad 160 tys. zwiedzających, którzy mogą wziąć udział w spotkaniach organizowanych na 10 scenach tematycznych (Europa, Kryminał, Agora, Komiksy i Manga, Young Adults, Audiobooki, Nauka dla wszystkich), zdobyć autograf ulubionego autora (a jest ich na targach 3900) i oczywiście kupić książki na jednym z 391 stoisk wystawców z ponad 50 krajów. W tym roku gościem honorowym targów jest Europa, miastem-gościem honorowym – Bratysława, a gościem specjalnym – Sułtanat Omanu. O ile Bratysława koncentruje się raczej na promowaniu literatury słowackiej (także znanych w Polsce autorów, takich jak Hvorecky, Rankov, Vilikovsky), o tyle Oman stawia raczej na promocję różnych dziedzin kultury. Polskie stoisko (H 116) wpisuje się w program europejski. Jest usytuowane …
Wyświetlono 25% materiału - 136 słów. Całość materiału zawiera 545 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki