Czwartek, 17 maja 2018

Wydawnictwo Edgard, wydawca edukacyjnych publikacji dla dzieci z serii Kapitan Nauka, serdecznie zaprasza na stoisko 19/D2 na 9. Warszawskich Targach Książki (17-20 maja 2018)…

Na tegoroczne targi w Warszawie Kapitan Nauka przygotował piękne, inspirujące nowości dla młodszych i starszych dzieci, które będzie można nabyć z atrakcyjnym rabatem.
Pięknie ilustrowane kartonowe książeczki „100 pierwszych słówek” sprawdzą się już u rocznych dzieci. Podczas zabawy z książkami maluchy poznają pierwsze słówka i oswoją się ze słowem drukowanym. Inną rozwijającą propozycją dla najmłodszych są „Układanki malucha”, seria dwu- i trójelementowych puzzli z pogodnymi ilustracjami. Dopasowywanie elementów Układanek ćwiczy myślenie logiczne, spostrzegawczość i grafomotorykę, a także ułatwia oswojenie dziecka z językiem angielskim i liczbami.
Swoją premierę będzie miała też nowa gra z nagradzanej serii „Loteryjka”. „Loteryjka Pory roku” to gra idealna dla przedszkolaków w różnym wieku i o różnym temperamencie. Cztery warianty rozgrywki nikomu nie pozwolą się nudzić! Zachęcamy także do sprawdzenia innych gier z serii „Loteryjka”, w tym także dla młodszych dzieci.
Dostępne będą nowe puzzle dla przedszkolaków z serii „Układam i opowiadam. Puzzle Spadochroniarze” oraz „Sąsiedzi” z zachwycającymi grafikami to propozycja dla dzieci obdarzonych wyobraźnią, które lubią tworzyć opowieści. Warto sięgnąć także po nowości z bestsellerowej i nagradzanej serii 100 zabaw: „100 zabaw z piłką nożną” oraz „100 zabaw z kangurem Arturem”. Zestawy różnorodnych rozwijających łamigłówek i ćwiczeń na zmywalnych kartach wciągną do zabawy wszystkie przedszkolaki.

Dzieciom na pewno spodobają się nowe gry edukacyjne: „Zegar”, „Polska” i „Zwierzaki bystrzaki”. Gry rozwijają spostrzegawczość i koncentrację, a dzięki wielu wariantom można w nie grać na wiele sposobów!

Uczniom przypadną do gustu „SuperQuizy”. Unikalne połączenie publikacji edukacyjnej i wciągającego quizu dostarczy wiele rozrywki, a wśród szerokiej oferty „SuperQuizów” każdy znajdzie coś dla siebie. Dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych ukazały się nowości w serii „Kieszonkowce” – fantastycznie ilustrowanych gier karcianych do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy rozwijania myślenia logicznego.

Wśród prezentowanej oferty nie zabraknie także kart obrazkowych, materiałów do nauki angielskiego i niemieckiego słownictwa, zagadek i puzzli. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy opiekun wybierze produkt idealnie dopasowany do potrzeb swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: Nowości Kapitana Nauki
Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Źródło: Informacja komercyjna