środa, 10 kwietnia 2024

Firma Bedeker realizuje wiosenną akcję w bibliotekach szkolnych oraz w przedszkolach.

Przedstawiciele firmy odwiedzili już ponad 200 szkół licealnych w województwie mazowieckim, do których uczęszcza ponad 112 000 uczniów, gdzie informowali dyrekcję szkół oraz bibliotekarzy o Targach Książki i Mediów Vivelo i towarzyszącym im konkursie Vivelo Miasto Książek, którego finał będzie miał miejsce 17 maja na PGE Narodowym w Warszawie, podczas trwania dnia targowego.

Obecnie trwają spotkania w 500 największych bibliotekach w szkołach podstawowych w Polsce (pod względem liczby uczniów w danej placówce), do których uczęszcza około 430.000 uczniów. Podczas wizyt przedstawiciele firmy Bedeker promują ofertę Wydawnictw Publicat, Kobiece, Greg i Literatura oraz zachęcają do udziału w konkursie „Czytam, maluję i fotografuję moje książki z Bedeker”. Głównymi nagrodami dla zwycięzców są książki współpracujących z Bedekerem wydawców.

Wkrótce też zaplanowano odwiedziny – po raz pierwszy – w 300 przedszkolach publicznych, do których uczęszcza 85 500 dzieci, gdzie promowana będzie oferta wydawnicza dla najmłodszych czytelników.

– Podczas całej akcji wiosennej w szkołach podstawowych i przedszkolach przekażemy ok 50 000 materiałów promocyjnych: zakładek, katalogów, książek itp. Jest to dla nas bardzo duże wyzwanie logistyczne, ale dzięki tym działaniom promocyjnym możemy dotrzeć do grupy ponad pół miliona dzieci i młodzieży w całej Polsce – przekazał Bibliotece Analiz Krzysztof Bujalski, prezes firmy Bedeker świadczącej usługi w zakresie merchandisingu i marketingu na rzecz współpracujących z nią wydawców.

 

Podaj dalej
Autor: ET, fot. Bedeker
Źródło: Bedeker