Czwartek, 10 lutego 2022

Szanowni Państwo,

jako Grupa Wydawnicza jesteśmy znani z wiarygodności, wysokiej jakości dostarczanych treści oraz współpracy z wybitnymi ekspertami świata nauki, medycyny czy dydaktyki. Konsekwentnie zamierzamy rozwijać naszą strategię związaną z przekazywaniem sprawdzonej i rzetelnej wiedzy, wspomagając proces nauki na poszczególnych etapach życia edukacyjnego. Łączymy naszą bogatą tradycję z nowoczesnymi technologiami, po to by w niezawodny sposób odpowiadać na potrzeby osób poszukujących wiedzy.

Aktualnie koncentrujemy się na naszych głównych obszarach biznesowych: akademickim, profesjonalnym i językowym. Naszą strategię opieramy na rozwoju tych segmentów, w których jesteśmy niekwestionowanym liderem. Biorąc pod uwagę naszą wizję i misję, które realizujemy z myślą o naszych odbiorcach, segment Wychowanie Przedszkolne, rozwijany przez naszą Spółkę Wydawnictwo Szkolne PWN, nie będzie już obecny w naszej ofercie.

Miło nam poinformować, iż proces wydawniczy związany z publikacjami z linii przedszkolnej będzie kontynuowany przez naszego partnera Wydawnictwo Klett Polska sp. z o.o.

Cieszymy się, że to Grupa Klett będzie kontynuowała nasze działania przypisane do linii produktowej Wychowanie Przedszkolne. To jedna z największych europejskich firm o profilu edukacyjnym, obecna w kilkunastu krajach. Współpracuje z gronem ekspertów, szczególnie z praktykującymi nauczycielami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wzbogacają wszystkie powstające pod szyldem Klett publikacje.

Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić, że publikacje Wydawnictwa Szkolnego PWN obecne na rynku edukacji przedszkolnej (zarówno drukowane, jak i cyfrowe) z serii:

  • Biblioteka Nauczyciela (w tym Przedszkolak poznaje Świat),
  • Nowa Trampolina,
  • Świat w Kolorach,
  • Trampolina+,

nadal będą dostępne w niezmienionej formie.

Działalność, jaką Wydawnictwo Szkolne PWN podejmowało w ramach tworzenia linii produktowej Wychowanie Przedszkolne, była jedną z ważnych aktywności w realizowaniu naszej misji wydawniczej związanej z wychowaniem i rozwojem dzieci w wieku przedszkolnym. To dla nas niezwykle istotne, że nasze przedsięwzięcie będzie kontynuowane i rozwijane na przestrzeni kolejnych lat.

Razem budujemy lepszą przyszłość edukacji na rynku przedszkolnym.

Z poważaniem,

Zarząd Wydawnictwa Szkolnego PWN

 

 

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Szkolne PWN