Poniedziałek, 20 czerwca 2011
Sesja o prasie branżowej rynku książki
Zapowiadana konferencja „350 lat prasy polskiej” odbyła się w czwartek i piątek 16 i 17 czerwca na Uniwersytecie Warszawskim oraz w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Patronat nad obradami objął Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow, rektor Uniwersytetu Warszawskiego. Piątkowa inauguracja konferencji, którą prowadził prof. Marek Jabłonowski, dyrektor Instytutu Dziennikarstwa UW, rozpoczęła się od wykonania „Suity polskiej” Macieja Małeckiego przez zespół kameralny. Okolicznościowe przemówienia wygłosiła rektor Katarzyna Chałasińska-Macukow oraz Jan Lityński, minister w kancelarii Prezydenta RP, który odczytał także list od prezydenta Bronisława Komorowskiego. – Media są zjawiskiem, które nas atakuje codziennie i każdy ma swój pogląd na ten temat – powiedziała prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow. Wśród najważniejszych gości konferencji powitano …
Wyświetlono 25% materiału - 110 słów. Całość materiału zawiera 442 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się