Poniedziałek, 14 sierpnia 2023
W drugim kwartale 2023 roku platforma z e-bookami i audiobookami Legimi kontynuowała wzrost przychodów ze sprzedaży oraz bazy użytkowników. W ujęciu jednostkowym i skonsolidowanym przychody wyniosły odpowiednio blisko 20,0 mln zł i 20,2 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku daje, zbliżoną w obu ujęciach, dynamikę wzrostu na poziomie 36 proc. Jak wskazano w komunikacie, bardzo dynamiczny wzrost przychodów, jest konsekwencją wprowadzonej pod koniec 2022 roku podwyżki cen usług abonamentowych. "Nowa strategia cenowa nie spowolniła rozwoju bazy użytkowników, tylko pozytywnie wpłynęła na odnotowane przychody ze sprzedaży, które rosły najszybciej od czasu pandemii", czytamy. Zarząd nie wyklucza kolejnych podwyżek w przyszłości. Spółka odnotowała wyższe koszty …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 431 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się