Wtorek, 30 lipca 2019
Przejęcie od Znaku
Od sierpnia serwisy CiekawostkiHistoryczne.pl i TwojaHistoria.pl będą wydawane przez spółkę LubimyCzytać.pl, która stworzy nowy zespół redakcyjny. LubimyCzytać.pl nabyło oba serwisy od Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak, który jest większościowym udziałowcem portalu czytelniczego. Jak informuje Dominika Kozłowska z zarządu SIW Znak model, w jakim funkcjonowały serwisy, okazał się nierentowny. "Od roku wspólnie z redakcją szukaliśmy innego rozwiązania, które pozwoliłoby na dalszy rozwój obu serwisów, ale zarazem też na ich urentownienie. Doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie połączyć siły z portalem LubimyCzytać.pl" - tłumaczy Kozłowska. Do nowego wydawcy nie przechodzą członkowie dotychczasowej redakcji. "Po przekazaniu serwisów do LubimyCzytać.pl …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 382 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się