Wtorek, 30 lipca 2019
Aktywność Empiku w pierwszym półroczu 2019
Aż 420 spotkań z ulubionymi pisarzami Polaków, 86 z udziałem popularnych gwiazd muzyki i 167 wydarzeń oraz warsztatów poświęconych rozwijaniu różnych pasji i zainteresowań. Wzięło w nich udział w sumie ponad 43 tysiące osób. To bilans wydarzeń, które Empik zorganizował w salonach w całej Polsce w pierwszym półroczu 2019 roku. Empik to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, niekwestionowany lider w kategoriach wydawniczych i jedna z wiodących grup retailowych w Polsce – zorientowanych na produkty pobudzające pasje i wzbogacające codzienność. Salony Empiku to również przestrzeń do ciekawego spędzania wolnego czasu, dająca okazję do bezpośredniego kontaktu z najpopularniejszymi rodzimymi oraz zagranicznymi twórcami. W I połowie br. spotkania, warsztaty i dyskusje organizowane były przede wszystkim w salonach Empiku w 9 największych miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie i Szczecinie. Wyróżnia je stały, bogaty program tego rodzaju wydarzeń. Na mapie tzw. eventów nie zabrakło również Białegostoku, Lublina, Torunia i Bydgoszczy, a także Opola, Olsztyna, Kielc, Zakopanego, Kościerzyny, Rybnika czy Brodnicy. Odbiorcy wiedzą, że Empik prowadzi taką działalność i chętnie biorą udział …
Wyświetlono 25% materiału - 171 słów. Całość materiału zawiera 686 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się