Czwartek, 11 kwietnia 2024

Ubiegłoroczna 26. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie została nominowana do MP Power Awards – konkursu poświęconego branży eventowej. Nominacja została przyznana w kategorii “targi”.

MP Power Awards jest pierwszym poświęconym branży eventowej konkursem, którego celem jest wyróżnienie najlepszych projektów związanych z event marketingiem, promowanie profesjonalizmu branży, a także podnoszenie standardów realizowanych projektów.

Jak przypomniano, w trakcie 26. edycji targów organizatorzy “wprowadzili przełomowe zmiany w zakresie organizacji wydarzenia, budowania programu targów oraz sposobu prowadzenia komunikacji z rynkiem. Łamiąc schematy, skutecznie wdrożyli nowe rozwiązania, czego dowodem była znaczna poprawa komfortu odwiedzających, autorów i wystawców”.

W wydarzeniu wzięło udział 480 wystawców, ponad 800 autorów, 52 000 odwiedzających, w tym 18 300 dzieci i młodzieży, 700 akredytowanych dziennikarzy i twórców treści internetowych, 5600 gości branżowych, a także 20 000 widzów Telewizji Targowej.

To już drugie wyróżnienie dla Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w tym prestiżowym konkursie w 2022 roku 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zdobyły nagrodę główną. Tegoroczna nominacja jest dowodem, że podejmowane przez Targi  w Krakowie działania, wprowadzane zmiany, reagowanie na potrzeby rynku, są doceniane nie tylko przez wystawców i odwiedzających, ale także specjalistów z branży eventowej.

Laureatów dwunastej edycji konkursu poznamy podczas Finału – MP Power Night 22 kwietnia.

 

Podaj dalej
Autor: W