Wtorek, 16 kwietnia 2024
Współpraca z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
W związku z poszukiwaniem nowych form dzielenia się wiedzą ze społeczeństwem, a przede wszystkim - z przedsiębiorcami, wydawnictwo wprowadza cykl podcastów o książkach i nowe podejście do budowy społeczności czytelników. W tym celu wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę z byłym dziennikarzem radiowej Trójki Damianem Kwiekiem oraz byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego Michałem Proszowskim. Warszawski wydawca książek o sprawach międzynarodowych, biznesie i coachingu zamierza wzmocnić relacje z czytelnikami i zwiększyć wpływ na debatę publiczną. Systematyczne publikacje rozmów m.in. o zjawiskach w polityce światowej, wyzwaniach biznesowych i technikach rozwoju osobistego wystartują przed wakacjami. Będą miały formy wideo i audiopodcastów dostępnych w kanałach społecznościowych. Za ich produkcję i zakres merytoryczny będzie odpowiadał Damian Kwiek. Michał Proszowski wesprze marki MT Biznes pod kątem społecznościowego zaangażowania, opartego o wypracowane z zespołem wydawnictwa założenia i mechanizmy. Tu także pierwsze efekty pojawią się w drugim kwartale roku. — Kluczem, według którego wybieramy książki do naszej oferty, jest ich praktyczność i “narzędziowość” z perspektywy czytelnika. Dużą wagę przykładamy także do formy - stosujemy miękkie oprawy, duże skrzydełka i czytelny layout. Od kilku lat jesteśmy także prekursorem zmian na rynku wydawniczym, dążymy do stworzenia warunków zdrowej konkurencji — zaznacza prezeska wydawnictwa, Katarzyna …
Wyświetlono 25% materiału - 195 słów. Całość materiału zawiera 782 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się