Piątek, 5 maja 2017
W 15. rocznicę śmierci Jerzego Kuryłowicza
Wydawnictwo Albatros wraz z Aleksandrą Saługą, prezesem wydawnictwa i wnuczką Hanny i Jerzego Kuryłowiczów, zapraszają na wręczenie Nagrody im. Jerzego i Hanny Kuryłowiczów w sobotę 20 maja o godz. 11. podczas 8. Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym, w sali Londyn C. Po gali wręczenia Nagrody odbędzie się spotkanie wspominkowe – w tym roku przypada 15. rocznica śmierci Jerzego Kuryłowicza. Organizatorzy napisali w zaproszeniu: „byłoby nam niezmiernie miło, gdyby zechcieli Państwo potwierdzić swoją obecność do dnia 12 maja, wysyłając e-mail na adres: redakcja@wydawnictwoalbatros.com lub dzwoniąc pod numer 22 253 …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 359 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się