środa, 17 kwietnia 2024

Ateneum, największy polski dystrybutor książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych, wraz z Magdaleną Kordaszewską, redaktor naczelną portalu Zabawkowicz.pl, przygotowali zestawienie najlepszych gier i zabawek wiodących wydawców i producentów, które warto mieć na sklepowej i księgarskiej półce przed Dniem Dziecka i sezonem Lato 2024.

W zestawieniu znalazły się gry i zabawki, które będą idealnymi prezentami na Dzień Dziecka w poszczególnych grupach wiekowych. Dla najmłodszych są to m.in. Feluś i Gucio poznają literki Naszej Księgarni, Fluffy Sand Tubana czy zestaw 4 gier Totusie od wydawnictwa Jawa. Dla starszych dzieci seria niezwykłych robotów ReBotz od Piatnika czy niesamowicie ostro przyprawiona karcianka Spicy Portal Games. Tych wspaniałych produktów, gwarantujących godziny niesamowitej zabawy, jest o wiele więcej, dlatego warto zobaczyć filmik i uzupełnić półki o ten asortyment przed Dniem Dziecka.

Najlepsze gry i zabawki wybrane przez Magdalenę Kordaszewską i Ateneum doskonale sprawdzą się jako prezenty na Dzień Dziecka, ale również fenomenalna wakacyjna rozrywka zarówno podczas wypoczynku w górach, nad morzem, jak i w zaciszu domowym.

Link do filmu:

Link do zestawienia produktów:

https://www.ateneum.pl/list.php?catw=4944

 

Podaj dalej
Autor: Ateneum