Wtorek, 7 maja 2019
Mocne połączenie ostrego "Pitbulla" i seksownych kryminałów Pauliny Świst

Młoda pisarka z Sanoka podbija serca czytelników sensacyjną powieścią “Niebezpieczna gra”

Im więcej pisze, tym  ma więcej pomysłów na książki. Szturmem podbija serca czytelników swoją debiutancką powieścią, odważnie stawia pierwsze kroki na literackiej scenie i łamie stereotyp “damy w opałach”.

Znana dotąd użytkownikom Wattpada – serwisu internetowego dla autorów książek w wersji online – da się teraz poznać szerszej publiczności. 15 maja 2019 roku ukaże się pierwsza, wydana drukiem powieść Emilii Wituszyńskiej, miłośniczki hokeja, motocykli i życia na pełnych obrotach, rodzinnie i zawodowo związanej z Sanokiem. W sieci zdobyła szerokie grono wielbicieli, teraz podbija serca czytelniczek pierwszą powieścią na papierze!

NIEBEZPIECZNA GRA
Emilia Wituszyńska

Mocne połączenie ostrego “Pitbulla” i seksownych kryminałów Pauliny Świst

Zasady są dwie: nie zakochać się i przeżyć

Weronika Kardasz, jedna z najlepszych policjantek w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, traci w dramatycznej akcji najlepszego przyjaciela. Kobieta nie może uwolnić się od poczucia winy. Pewnego dnia komendant powierza jej ważne zadanie – musi chronić świadka zabójstwa.

Jest nim znany, zabójczo przystojny i nadzwyczaj arogancki aktor Przemysław Rej. Gwiazdor po mocno zakrapianej imprezie nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń minionej nocy. Aby nie wzbudzać podejrzeń otoczenia i paparazzich, Wera mimo wielkiej niechęci musi udawać przed wszystkimi jego dziewczynę.

Na pozór prosta sprawa zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, że Rej nie mówi jej całej prawdy. Oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie.


Słowo od Autorki:
Myślę, że Niebezpieczną grę polubi każdy, kto podchodzi do życia z dystansem i pragnie oderwać się od otaczającej go rzeczywistości, a także chce przeżyć niezapomnianą przygodę pełną niebezpieczeństw, zagadek i oczywiście miłości. Piszę z myślą o czytelniczkach, które lubią połączenie romansu pełnego pasji, dreszczyku emocji oraz łamania stereotypu “damy w opałach”, a także nie boją się przeżyć skrajnych emocji: radości, rozpaczy i strachu. Bo z tych emocji często składa się prawdziwe życie.

Przeczytaj fragment i zamów swój egzemplarz >>TUTAJ

Niebezpieczna gra
Autor: Emilia Wituszyńska
Cena detaliczna: 36,90 zł
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 312
Format: 13.5 x 20.5 cm
ISBN: 978-83-66234-82-6
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Podaj dalej
Źródło: Wydawnictwo Kobiece