Czwartek, 26 marca 2020
Bezpłatna e-książka od wydawnictwa Olesiejuk

Wydawnictwo Olesiejuk udostępniło bezpłatnie książkę elektroniczną. Książka jest dla dzieci i dla tych, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób jasny, zrozumiały i przede wszystkim spokojny czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec.

“Pobierzcie pdf i czytajcie, gdzie tylko lubicie i gdzie dzieci czują się bezpieczne. Wyślijcie plik do kogo tylko chcecie. Niech się wieść niesie i szerokim strumieniem płynie do tych, którzy takiej książki potrzebują. Pomyślcie o paniach przedszkolankach z Waszego środowiska, o koleżankach i kolegach, którzy mają wokół siebie małe dzieci” – zachęca wydawca.

Projekt został zrealizowany pro bono dzięki następującym osobom: Ewa Podleś – ilustratorka, Agnieszka Frączek, Alicja Bender, Baltazar Fajto, Patrycja Herbut, Monika Kalinowska, psych. Ewelina Krupniewska, lek. med. Beata Kusak, lek. med. Justyna Laskowska, lek. wet. Wiktoria Mełges, psych. Ewelina Opalko, Basia Szymanek, Joanna Wasilewska, psych. Agnieszka Wilkaniec-Herman i Natalia Zalewska-Domitrz.

Plik można pobrać tutaj 👉https://bit.ly/3ak2Bhn

Autor: ET