środa, 9 grudnia 2015
Już wkrótce


Prace nad Ogólnopolską Bazą Księgarń wkraczają w decydującą fazę. Jeszcze w grudniu zostanie uruchomiony bezpłatny portal internetowy, informujący o polskich księgarniach ze wskazaniem na ich lokalizację, profil i aktywności. Zachęcamy wszystkich księgarzy do włączenia się do projektu, zainicjowanego przez Instytut Książki i Polską Izbę Książki.

Przypominamy, że udział w projekcie jest bezpłatny

Wpisanie swoich danych oraz  aktywności  do Ogólnopolskiej Bazy Księgarń pozwoli dotrzeć do szerokiej publiczności i do mediów z informacjami  o księgarniach i wydarzeniach organizowanych w księgarniach.

Klient poszukujący księgarni w swoim otoczeniu  będzie ją mógł odszukać w Ogólnopolskiej Bazie Księgarń, zasięgnąć podstawowych informacji o księgarni w interesującym go miejscu względnie o księgarni poszukiwanego profilu, poszukiwanej aktywności.  Przejdzie na  stronę internetową wybranej księgarni, jeśli księgarnia ją posiada, skontaktuje się z nią.

Podkreślamy ponownie, że dane, które powierzacie Państwo bazie, traktowane są z najwyższą poufnością i są dostępne jedynie uprawnionym osobom. Statystyki będą powstawały na podstawie zbiorów zagregowanych danych.

Liczymy na Państwa aktywny udział w tworzeniu Ogólnopolskiej Bazy Księgarń!

 

Informacje w sprawie ankiety i badania:
Ewa Tenderenda-Ożóg
Biblioteka Analiz
tel. 22 828 36 31
ewa@rynek-ksiazki.pl

(et)

Podaj dalej