Niedziela, 1 grudnia 2002
PORTRET PREZESA Prezes hurtowni książek Wkra Piotr Prüffer ma 47 lat. Urodził się w Warszawie, gdzie ukończył Liceum im. Mikołaja Reja, a następnie Wydział Chemii Politechniki Warszawskiej i uzyskał tytuł magistra inżyniera ze specjalizacją w zakresie specjalnych tworzyw sztucznych stosowanych przy produkcji układów scalonych. W tej dziedzinie Piotr Prüffer ma kilka patentów i wdrożeń, lecz świetnie rozpoczęta kariera wynalazcy w pewnym momencie przestała go interesować. Zresztą już na ostatnim roku Politechniki rozpoczął dodatkowe studia na Wydziale Handlu Zagranicznego na warszawskiej SGPiS, chociaż przez osiem lat pracował jeszcze jako asystent w Katedrze Tworzyw Sztucznych PW. Potem jeszcze przez pewien krótki czas prowadził własny biznes, było to przetwórstwo tworzyw sztucznych i produkcja wyrobów na …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 448 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się