środa, 26 czerwca 2019
Ogłoszono program kursów kreatywnego pisania
Małgorzata Rejmer, Jacek Dehnel, Roma Ligocka czy Anna Brzezińska – to między innymi oni poprowadzą warsztaty pisania w drugim semestrze programu edukacji pisarskiej w Krakowie Mieście Literatury UNESCO. Warsztaty reportażu, pisania wspomnień, tworzenia niecodziennych form literackich i niezwykłych powieści – to zaledwie kilka z licznych tematów zajęć, które poprowadzą cenieni pisarze, dziennikarze, redaktorzy i specjaliści branży wydawniczej. Kurs kreatywnego pisania od pięciu lat niezmiennie przyciąga debiutujące pisarki i pisarzy. To nie tylko okazja do spotkania się z ulubionymi autorami i poznania literatury od kuchni: to także możliwość spróbowania swoich sił w pisaniu. Pięć miesięcy z powieścią Od 14 września do 25 stycznia aż 12 prowadzących oraz 12 przyszłych pisarzy i pisarek będzie pracować nad swoimi tematami i pomysłami na powieść. Uczestnicy półrocznego kursu pisania powieści będą się uczyć od najlepszych – pisarzy, dziennikarzy, redaktorów, wydawców, specjalistki od praw autorskich oraz psychologa twórczości – analizować własne teksty i cyzelować pomysły na prozę. Powstałe w rezultaty tej pracy opowiadania zostaną wydane w formie antologii. Książka, wraz z rekomendacją dla najzdolniejszych absolwentów, trafi do czołowych wydawnictw w kraju. Z prof. Bogdanem de Barbaro uczestnicy nauczą się pisać o seksie, miłości i zmysłowości, a z Anną Brzezińską dowiedzą się, jak przenieść czytelnika w przeszłość. Przez cztery weekendy w pracy nad tekstami pomoże im Filip Modrzejewski, redaktor w Wydawnictwie W.A.B. i mentor grupy od pierwszych do ostatnich zajęć. Z Katarzyną Kubisiowską będą uczyć się słowotwórstwa, a z Jackiem Dehnelem i Piotrem Tarczyńskim, czyli duetem …
Wyświetlono 25% materiału - 239 słów. Całość materiału zawiera 958 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się