Czwartek, 18 maja 2023
Wkrótce spotkanie z autorkami YA w kamienicy przy ul. Chłodnej

W samym centrum Warszawy, na Pasażu Wiecha, stanął pokój Hailie, głównej bohaterki „Rodziny Monet” Weroniki Anny Marczak.

Każdy może do niego wejść, usiąść przy biurku czy na łóżku swojej ulubionej postaci, a także zrobić sobie zdjęcie lub nakręcić filmik we wnętrzu.

POP-UP Store to wspólna inicjatywa Empiku i You&YA (imprint Wydawnictwa Muza) w związku z premierą 3. tomu „Rodziny Monet”.

Na miejscu można też kupić wszystkie książki autorki, a wczoraj, 17 maja, autorka rozdawała autografy. Wzdłuż Domów Towarowych Wars Sawa Junior ustawiła się gigantyczna kolejka.

Weronika Anna Marczak spotka się z czytelnikami w tym miejscu także w sobotę 27 maja o godz. 12.

Pokój  Hailie można odwiedzać do 30 maja do godz. 20 – z wyłączeniem niedziel.

Kolejny projekt Empiku z myślą o miłośnikach literaturą Young Adult to Young Power House realizowany wspólnie z BeYA (Grupa Helion).

To okazja, by spotkać autorki książek młodzieżowych w zupełnie innej przestrzeni od tradycyjnego spotkania autorskiego.

26 maja zostanie udostępniona specjalnie zaaranżowana kamienica w centrum Warszawy (Samo Centrum Wszechświata, ul. Chłodna 29).

Tym razem do świata realnego przeniesiono twórczość najpopularniejszych pisarek YA: Katarzyny  Barlińskiej, Natalii Fromuth, Moniki Rutki, Marty Łabęckiej i Moniki Marszałek.

“Każda z nich będzie miała tam kawałek swojego świata oddającego wyjątkowość i charakter jej twórczości. Uczestnicy w towarzystwie przewodników będą w niewielkich grupach przemieszczać się po budynku, odwiedzając po kolei każdą z autorek. To będzie niepowtarzalna szansa na spędzenie chwili z ulubioną pisarką, na zadanie nurtujących pytań, zdobycie autografu czy zrobienie sobie wspólnego zdjęcia” – zachęca Empik.

Ostatnie bilety na wydarzenie (w cenie 30 zł) dostępne są na stronie Going pod tym linkiem.

26 maja, godz. 13-19
Samo Centrum Wszechświata, ul. Chłodna 29, Warszawa.

Podaj dalej
Autor: ET