środa, 6 grudnia 2023
Wydawany już ponad 30 lat
Gorąco zapraszamy do grona stałych Czytelników miesięcznika „Magazyn Literacki KSIĄŻKI”.

Prenumerata roczna obejmuje 12 wydań miesięcznika. Co miesiąc Magazyn jest wysyłany pocztą pierwszego dnia sprzedaży prosto do Państwa, a ta przesyłka nic nie kosztuje.

Magazyn Literacki KSIĄŻKI” ukazuje się od 1992 roku (w latach 1992-2001 ukazywał się jako „Magazyn Literacki”). Jest profesjonalnym miesięcznikiem poświęconym rynkowi wydawniczemu i księgarskiemu, skierowanym do wszystkich miłośników książek, księgarzy, bibliotekarzy, wydawców i dystrybutorów książek.

Co miesiąc odnotowuje najistotniejsze wydarzenia branżowe, jest również cennym przewodnikiem po nowościach wydawniczych, w każdym numerze recenzujemy kilkadziesiąt nowości z różnych dziedzin (m.in. literatura polska, literatura zagraniczna, religia, poezja, książki prawno-ekonomiczne, dla dzieci i młodzieży, przewodniki, albumy).

W każdym numerze: wywiady z autorami, Książki Miesiąca, lista bestsellerów „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI, Prywatne biblioteki (cykl Mirosławy Łomnickiej), Maria Kulik poleca publikacje dla młodych czytelników, felietony Małgorzaty Karoliny Piekarskiej, Grzegorza Sowuli, Tadeusza Lewandowskiego i Tomasza Zaperta.

Od 2004 roku nasza redakcja przyznaje Nagrody Książki Roku “Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” oraz Nagrody Magellana.

Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, od dowolnego numeru.

Zamówienie prenumeraty można składać w naszym sklepie: rynek-ksiazki.pl/sklep

Szczegółowe informacje: tel. (22) 828 36 31, marketing@rynek-ksiazki.pl

Zachęcamy również do zamieszczania reklam w naszym miesięczniku. Dla naszych reklamodawców oferujemy bezpłatną promocję w serwisie rynek-ksiazki.pl

Podaj dalej