środa, 30 lipca 2008
Jesienią ruszy sprzedaż audiobooków on-line
Internetowy sklep Audioteka.pl to wspólny projekt firm Maxioma i K2 Internet. Będzie się zajmował wyłącznie dystrybucją książkowych plików audio w formacie mp3. Na konferencji prasowej w dniu 29 lipca twórcy projektu zaprezentowali testową wersję sklepu. Oferta podzielona została na kilka kategorii tematycznych jak: samodoskonalenie i poradniki, klasyka literatury, bajki i słuchowiska, wspomnienia i biografie, reportaże i literatura faktu, science-fiction i fantasy, kryminały, książki sensacyjne i fantasy, romanse oraz historia. Klienci sklepu otrzymają kilka dróg dotarcia do interesujących ich produktów, dzięki wykorzystani u systemu kolekcji tematycznych, na przykład takich jak: „Lektury szkolne 2008-2009”. Z kolei w dziale „Najciekawsze w ofercie” znajdą się ciekawostki z rynku wydawniczego dotyczące wybranych tytułów z ofert m.in. rekordowa wysoka sprzedaż książki. Niektóre tytuły w wersji …
Wyświetlono 25% materiału - 116 słów. Całość materiału zawiera 464 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się